שרוטונים זה ויראלי

שרוטונים – 3 סיבות להחמצה של מסי

3 סיבות להחמצה של מסי מה גרם להחמצת הפנדל הגדולה של מסי במשחק של ארגנטינה מול איסלנד? לשריטות נוספות היכנסו לשריטה: http://www.srita.co.il שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 6 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – שיר המונדיאל 2018 World Cup Song

שיר המונדיאל 2018 World Cup Song האוהד מס' 1 החליט לחצות את הקווים ולהצטרף למארחת. או שפוטין הכריח אותו אבל לעולם לא נדע לשריטה לחצו כאן: http://www.srutonim.co.il/srita רוצים חולצה כמו של הדוב? לחצו כאן: http://srutonim.co.il/worldcupshirts להזמנה מוקדמת של היומן השרוט: http://srutonim.co.il/yoman30 הפקה: שרוטונים זה ויראלי בע"מ עיבוד מוזיקלי: יניב רווה שלום ובוקר טוב גנרלים וגם […]

שרוטונים – ארגנטינה פלסטינה – הסיפור האמיתי באמת

ארגנטינה פלסטינה – הסיפור האמיתי באמת כל האמת, כולל טעימה משיר המונדיאל 2018!!!! שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 49 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – אנחנו העתיד

אנחנו העתיד שיר של פעם בדור! בשיתוף הסטודנטים של המכללה למנהל 🙂 שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 30 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – Star Wars: HAN SOLO reacts to YOUNG SOLO!

Star Wars: HAN SOLO reacts to YOUNG SOLO! This isn't how that happened! שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 20 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – נטע ברזילי ניצחה באירוויזיון? הסיפור האמיתי באמת

נטע ברזילי ניצחה באירוויזיון? הסיפור האמיתי באמת הגימטריה מספרת לנו סיפור אחר לגמרי על הזכיה הגדולה של ישראל באירוויזיון 2018 שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 49 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – חיות בסרט

חיות בסרט תודה לעמית מוקדי על הדיבוב והאהבה ולעמותת MAKE A WISH על העשיה ומלאכת הקודש: http://srutonim.co.il/make-a-wish/ שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 39 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – עומר אדם – בוקר טוב? הסיפור האמיתי באמת

עומר אדם – בוקר טוב? הסיפור האמיתי באמת תשכחו כל מה שחשבתם שאתם יודעים על "בוקר טוב" שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 49 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – סוגי מחליטים

סוגי מחליטים איזה מן מחליטים אתם?? לחצו כאן כדי לגלות http://srutonim.co.il/decisions-survey/ שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 28 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – Escape from Westworld – Ford Returns! – הבריחה מווסטוורלד

Escape from Westworld – Ford Returns! – הבריחה מווסטוורלד Does Ford return in Westworld Season 2??? האם פורד חוזר בעונה השניה של ווסטוורלד?? שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 29 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – 70 שנה – אתכם ביחד

70 שנה – אתכם ביחד שרוטונים אתכם כבר 70 שנה (לא באמת ???? ) שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 38 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – מוכר טלפונים – כל האמת בפרצוף

מוכר טלפונים – כל האמת בפרצוף מגן הזכוכית שלכם מגן בעיקר על מוכר הטלפון.. לפרטים נוספים לחצו כאן: http://srutonim.co.il/nanofixit/ שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 45 פעמים, 1 ביקורים היום)