שרוטונים זה ויראלי

הוי הכחול
7.03K
01:52

שרוטונים – הוי הכחול

הוי הכחול מוקדש לחברים האלה שתמיד מסננים האזינו בכל שירותי המוזיקה – http://srutonim.co.il/musicstores #וי_כחול כנסו לשריטה, כל מה שמצחיק ברשת! – https://srita.co.il שימו עוקב – https://www.instagram.com/srutonim תנו בלייק – https://www.facebook.com/srutonimIL שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 33 פעמים, 1 ביקורים היום)
ליברמן מתפטר 2018
8.92K

שרוטונים – ליברמן מתפטר 2018

ליברמן מתפטר 2018 חזק מול החמאס עד שנמאס כנסו לשריטה, כל מה שמצחיק ברשת! – https://srita.co.il שימו עוקב – https://www.instagram.com/srutonim תנו בלייק – https://www.facebook.com/srutonimIL האזינו בכל שירותי המוזיקה – http://srutonim.co.il/musicstores שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 8 פעמים, 1 ביקורים היום)
יצאתי עם… עורכת דין
3.60K
02:17

שרוטונים – יצאתי עם… עורכת דין

יצאתי עם… עורכת דין הייתם יוצאים עם בחורה ששולחת לכם חוזה יציאה לדייט ב2 העתקים? הפרק הבא יעלה בשבוע הבא… אבל הוא נמצא כבר עכשיו בשריטה! https://srita.co.il שימו עוקב – https://www.instagram.com/srutonim תנו בלייק – https://www.facebook.com/srutonimIL האזינו בכל שירותי המוזיקה – http://srutonim.co.il/musicstores שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 7 פעמים, 1 ביקורים היום)
יצאתי עם… מורה
3.22K
01:35

שרוטונים – יצאתי עם… מורה

יצאתי עם… מורה הייתם יוצאים עם בחורה שיש לה עיניים בגב? הפרק הבא יעלה בשבוע הבא… אבל הוא נמצא כבר עכשיו בשריטה! https://srita.co.il שימו עוקב – https://www.instagram.com/srutonim תנו בלייק – https://www.facebook.com/srutonimIL האזינו בכל שירותי המוזיקה – http://srutonim.co.il/musicstores שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 14 פעמים, 1 ביקורים היום)
מבזק מיוחד – הטיפ בוטל!
2.66K
03:40

שרוטונים – מבזק מיוחד – הטיפ בוטל!

מבזק מיוחד – הטיפ בוטל! האם זה סופו של הטיפ לשליח? כנסו לשריטה, כל מה שמצחיק ברשת! – https://srita.co.il שימו עוקב – https://www.instagram.com/srutonim תנו בלייק – https://www.facebook.com/srutonimIL האזינו בכל שירותי המוזיקה – http://srutonim.co.il/musicstores שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 9 פעמים, 1 ביקורים היום)
מבזק מיוחד – ילד נעצר!
4.78K
03:20

שרוטונים – מבזק מיוחד – ילד נעצר!

מבזק מיוחד – ילד נעצר! הפרשה שהסעירה את חדרה כנסו לשריטה, כל מה שמצחיק ברשת! – https://srita.co.il שימו עוקב – https://www.instagram.com/srutonim תנו בלייק – https://www.facebook.com/srutonimIL האזינו בכל שירותי המוזיקה – http://srutonim.co.il/musicstores שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 12 פעמים, 1 ביקורים היום)
מבזק מיוחד – מה קרה לדייט?
2.74K
04:22

שרוטונים – מבזק מיוחד – מה קרה לדייט?

מבזק מיוחד – מה קרה לדייט? אסון בשידור חי – נעלמו עקבותיו של הבחור מהדייט!! _____________________________ כנסו לשריטה, כל מה שמצחיק ברשת! – https://srita.co.il שימו עוקב – https://www.instagram.com/srutonim תנו בלייק – https://www.facebook.com/srutonimIL שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 16 פעמים, 1 ביקורים היום)
הסיפור האמיתי באמת – מי שולט במזג האוויר?
2.72K
03:15

שרוטונים – הסיפור האמיתי באמת – מי שולט במזג האוויר?

הסיפור האמיתי באמת – מי שולט במזג האוויר? מזג האוויר משתנה ללא הרף, אבל האם אי פעם שאלתם את עצמכם מי אחראי לכך? למזלנו – ספי כבר חשב על הכל. שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 19 פעמים, 1 ביקורים היום)
הסיפור האמיתי באמת – אמא יש רק אחת?
3.26K
03:08

שרוטונים – הסיפור האמיתי באמת – אמא יש רק אחת?

הסיפור האמיתי באמת – אמא יש רק אחת? אמא יש רק אחת… האמנם? שרוטונים וערוץ טדי מציגים: ספי חוזר לספר לכם את הסיפור האמיתי באמת!!! וכל השאר סתם קונספירציה שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 21 פעמים, 1 ביקורים היום)