שרוטונים זה ויראלי

שרוטונים – מחזמר שירי חנוכה

מחזמר שירי חנוכה תשכחו מהשירים שהכרתם, בחנוכה הזה כולם שרים שרוטונים! אם אכלתם יותר מדי בחג הזה – תלחצו על הפעמון שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 3 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – משאל בע"מ – ספיישל חנוכה

משאל בע"מ – ספיישל חנוכה העם מדליק נרות ולנו יש שאלות. ברוכים הבאים למשאל בע"מ! אם כבר אתם מדליקים חנוכיה, צלצלו גם בפעמון, מה אכפת לכם 🙂 שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 2 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – מחפש כיוון – ספיד דייט

מחפש כיוון – ספיד דייט איך לעבור דייט בשלום? תשאלו את הוכמן עקבו אחרי גיא הוכמן – אינסטגרם : http://goo.gl/Sm6xif פרופיל בפייסבוק : http://goo.gl/e5JqLq נייס גיא: http://goo.gl/aSxb2f שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 2 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – הבוזגלוס – האח האבוד – פרק 2

הבוזגלוס – האח האבוד – פרק 2 האם יעקב בוזגלו יספיק להגיע לרסיטל של אושר? לחצו על הפעמון כדי לצפות ראשונים בפרקים הבאים! שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 4 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – מה מו?

מה מו? כמה פעמיים נאמרת המילה "מו" בסרטון? מי שינחש נכון אולי יקבל מאיתנו לב! לחן וביצוע : חן צימרמן ונוי אייזן הקלטה וסאונד : אסף אברבוך שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 9 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – עינוי קולי

עינוי קולי שרוטונים מארחים: נעמה רודריגז- עינוי קולי! גם אתם יצרתם מערכון מקורי?? שלחו לנו ל : 2srutonim@gmail.com לנעמה בפייסבוק – https://goo.gl/yqN97C שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 6 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – הבוזגלוס – האח האבוד – פרק 1

הבוזגלוס – האח האבוד – פרק 1 מי הוא האח הנוסף שמשפחת בוזגלו ניסתה להסתיר מכם?? לחצו על הפעמון כדי לצפות ראשונים בפרקים הבאים! שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 18 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – משאל בע"מ – פרק 4 – נישואים חד מיניים

משאל בע"מ – פרק 4 – נישואים חד מיניים שוב העם ברחובות, ושוב אנחנו עם שאלות! ברוכים הבאים למשאל בע"מ 🙂 והפעם – מה הישראלים חושבים על נישואים חד מיניים? שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 8 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – משאל בע"מ – פרק 3 – שילובים מנצחים

משאל בע"מ – פרק 3 – שילובים מנצחים שוב העם ברחובות, ושוב אנחנו עם שאלות! ברוכים הבאים למשאל בע"מ 🙂 והפעם – מה הישראלים חושבים על שילובים שונים? שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 18 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – הקרב הגדול – ראש בראש 2

הקרב הגדול – ראש בראש 2 דרור קרן ודניאל סבג חוזרים לסיבוב שני של קרב הענקים. יש לכם עוד בדיחות? תכתבו לנו בתגובות ואולי ניתן לכם לב! שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 40 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – משאל בע"מ – פרק 2 – תחבורה ציבורית בשבת

משאל בע"מ – פרק 2 – תחבורה ציבורית בשבת שוב העם ברחובות, ושוב אנחנו עם שאלות! ברוכים הבאים למשאל בע"מ 🙂 והפעם – מה הישראלים חושבים על תחבורה ציבורית בשבת? שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 24 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – נענע ת'תנין (זהירות – ממכר!)

נענע ת'תנין (זהירות – ממכר!) הלהיט עטור התקציב והפרסים הבא שיכבוש את גלגלצ כבר כאן! נענעו ת'פעמון שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 40 פעמים, 1 ביקורים היום)