האח השרוט

(ביקרו 43 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – האח השרוט – פרק 3 – המשאלה של דודו

האח השרוט – פרק 3 – המשאלה של דודו לפעמים חלומות מתגשמים… האם דודו יחזור לעצמו? *** שרוטונים ומחסני תאורה מציגים את הפרק השלישי בסדרת "האח השרוט"- הגרסה הסאטירית שלנו למתרחש על המסך הגדול, בשיתוף פעולה עם "דיבוב מצחיק"! 🙂 שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 272927 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – האח השרוט – פרק 2 – הדייר החדש

האח השרוט – פרק 2 – הדייר החדש דייר חדש ומפתיע נכנס לבית האח השרוט, איך יגיבו הדיירים? *** שרוטונים ומחסני תאורה מציגים את הפרק השני בסדרת "האח השרוט"- הגרסה הסאטירית שלנו למתרחש על המסך הגדול 🙂 שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 267409 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – האח השרוט – פרק 1 – המשימה הסודית

האח השרוט – פרק 1 – המשימה הסודית אז אחרי ים של פניות ובקשות הנה זה מגיע… שרוטונים ומחסני תאורה מפרגנים לכם עם הפרק הראשון של "האח השרוט"- הגרסה הסאטירית שלנו למתרחש על המסך הגדול 🙂 שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 448790 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – המאסטר הגדול – שי חי בסרט

המאסטר הגדול – שי חי בסרט קצת לפני השידור הערב קבלו את המאסטר הגדול עקבו אחרי הסרטונים החדשים: http://www.Srutonim.co.il שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 405899 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – האח השרוט VIP – מתארגנים לגמר

האח השרוט VIP – מתארגנים לגמר רגע לפני הגמר – הפתעה בבית האח וביקור לא צפוי של אורח מהוליווד 🙂 שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 348825 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – האח השרוט – אח בחשיכה

האח השרוט – אח בחשיכה קבלו את "האח השרוט"! והפעם דיירי האח השרוט מגיעים לדייט חשוך במיוחד… * תודה לדורון ביטון חברינו החקיין המוכשר על חלקו בדיבובים * שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 326938 פעמים, 1 ביקורים היום)