שרוטונים שרים

(ביקרו 140 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – שיר המונדיאל 2018 World Cup Song

שיר המונדיאל 2018 World Cup Song האוהד מס' 1 החליט לחצות את הקווים ולהצטרף למארחת. או שפוטין הכריח אותו אבל לעולם לא נדע לשריטה לחצו כאן: http://www.srutonim.co.il/srita רוצים חולצה כמו של הדוב? לחצו כאן: http://srutonim.co.il/worldcupshirts להזמנה מוקדמת של היומן השרוט: http://srutonim.co.il/yoman30 הפקה: שרוטונים זה ויראלי בע"מ עיבוד מוזיקלי: יניב רווה שלום ובוקר טוב גנרלים וגם […]

שרוטונים – נודר נדרים – הקליפ הרשמי

נודר נדרים – הקליפ הרשמי נודר שאתם רוצים חולצה נדירה! לחצו כאן להזמנה מוקדמת – http://srutonim.co.il/neder שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 23 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – שיר העצמאי

שיר העצמאי מרד המיסים החוקי- מיצוי הטבות מס לעצמאים גידי בר זכאי רואה חשבון מרד המסים שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 1122 פעמים, 2 ביקורים היום)

שרוטונים – אנדל והשוטר – שחורים וכחולים

אנדל והשוטר – שחורים וכחולים אנדל במפגש עם האח הכחול שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 808 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – רון נשר & שרוטונים | רק היום / #בחייאתדינק (Prod By. Shtubi & L.a)

רון נשר & שרוטונים | רק היום / #בחייאתדינק (Prod By. Shtubi & L.a) מילים: רון נשר וכפיר צפריר (רון נשר בפייסבוק – http://goo.gl/vIdfwd) לחן: רון נשר וכפיר צפריר עיבוד והפקה מוזיקלית: ליאור אברמוב וניב שטובי /אולפני דינמיקס. מאסטרינג : עומרי כהן וידאו קליפ: שרוטונים זה ויראלי בע"מ (שרוטונים בפייסבוק – http://goo.gl/wI5czU) מנהלת אנימציה: אוריאן […]

שרוטונים – חנניה מלך החניה

חנניה מלך החניה קבלו את חנניה, מלך החניה- מהתשלום על חניות מתחמק בלי בעיה! (עם סלופארק החדשה- לא צריך להתחמק – http://goo.gl/iEOGol) שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 327165 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – שיר הקריוקי של ישראל

שיר הקריוקי של ישראל מכירים את האלה מהקריוקי? חפשו באינסטגרם meonthemic או באתר האינטרנט: http://www.meonthemic.co.il וצפו בסרטון: http://www.meonthemic.co.il/video שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 303741 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – (Hanukkah Song (Chandelier Parody

(Hanukkah Song (Chandelier Parody Created by: Ilay Videoman -http://goo.gl/195xji Sharon Luxenburg – https://www.facebook.com/sharon.luxenburg לגרסה בעברית: http://goo.gl/rW0ZOC Singer: Mor Efrat Bitton Sound Mix: Omri Segal Styling: Ofir Miller Original song: Sia – Chandlier Guest Appearances by: Gadi Wilcheski Nice Guy http://goo.gl/bx3DOQ Ritalin Kids Idan Dagan and Sagi Levy from israelwrestling.co.il Alon Levin Ariela Alush Tfilin guys […]

שרוטונים – לכל אחד כאן יש שריטה – שרוטונים & מאור אדרי

לכל אחד כאן יש שריטה – שרוטונים & מאור אדרי שרוטונים בסינגל ים תיכוני חדש בשיתוף מאור אדרי. תודה לכם על 7 שנים של לייקים, תגובות ושיתופים- לייק עליכם! הצטרפו אלינו בפייסבוק: https://www.facebook.com/srutonim מאור אדרי: פייסבוק – https://www.facebook.com/MaorEdriOfficial יוטיוב- https://www.youtube.com/user/MaorEdriOfficiial שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 460908 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – עמיר בניון – לא סתם התחרפנתי

עמיר בניון – לא סתם התחרפנתי עמיר בניון חושף את כל האמת מאחורי יצירותיו האחרונות ברשת… שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 52273 פעמים, 1 ביקורים היום)

שרוטונים – שטותונים – מסר מהציונים

שטותונים – מסר מהציונים בהמשך להצלחה המסחררת של "תקוף תעשה ביגועים!" ושאר ה'להיטים' בסגנון – https://www.youtube.com/watch?v=B3fmFiKXEfw החלטנו להשתמש ביצירה של שכנינו כדי לספר להם איך באמת משפיעים השירים שלהם על הציונים 🙂 רוצים לשלוח שטותונים משלכם? העלו אותם לעמוד הפייסבוק שלנו: https://www.facebook.com/srutonim רוצים עוד? היכנסו והרשמו לערוץ שרוטונים ביו טיוב! https://www.youtube.com/srutonim שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו […]

שרוטונים – שיר המונדיאל 2014 World Cup Song

שיר המונדיאל 2014 World Cup Song לא מוותרים על החלום- ישראל במונדיאל! הצטרפו לשרוטונים בפייסבוק: http://facebook.com/srutonim שרוטונים העמוד הרשמי (ביקרו 3688883 פעמים, 3 ביקורים היום)